Equipment details/RHS: Difference between revisions
Line 930: | Line 930: | ||
|T-80UE-1 | |T-80UE-1 | ||
|8000 $ | |8000 $ | ||
|} | |||
=== Helicopters === | |||
{| class="wikitable" | |||
!Minimum level | |||
!Name | |||
!One-time-purchase price | |||
|- | |||
| | |||
|Ka-60 | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|MH-6M Little Bird | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|Mi-8MT | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
|20 | |||
|Mi-24VT | |||
|2500 $ | |||
|- | |||
|25 | |||
|Mi-24P | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|30 | |||
|Mi-24V | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|30 | |||
|AH-6M Little Bird (Armed) | |||
|4000 $ | |||
|- | |||
|35 | |||
|Mi-8MTV-3 (UPK) | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|Mi-24G | |||
|8000 $ | |||
|- | |||
|50 | |||
|Ka-52 | |||
|9000 $ | |||
|- | |||
|50 | |||
|AH-64D | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|55 | |||
|Mi-28N (S13) | |||
|10000 $ | |||
|} | |||
=== Planes === | |||
{| class="wikitable" | |||
!Minimum level | |||
!Name | |||
!One-time-purchase price | |||
|- | |||
|20 | |||
|Antonov An-2 | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
|35 | |||
|Su-25 | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|A-10A | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|MiG-29SM | |||
|14000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|L-159 ALCA | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|45 | |||
|A-29 Super Tucano | |||
|7000 $ | |||
|} | |} | ||
[[Category:Equipment]] | [[Category:Equipment]] |